KIMYASALLAR

Kimyasallar > Mutfak Temizlik Kimyasallari

Mutfak Temizlik Kimyasallari

MUTFAK TEMIZLIK KIMYASALLARI

Kategori:Mutfak Temizlik Kimyasallari

Hijyen mutfaklarda yasamsal önem tasir. En yüksek standartlari tasiyan profesyonel bir mutfak, hem sizin hem konuklarinizin hijyen güvenliginin garanti altinda oldugunun göstergesidir.

Hedeflediginiz, saglikii ve güvenli mutfak idealinizi gerçeklestiriyoruz. Üstün ve güvenilir kalitede üretilen ürünlerimizle evinizin ve isyerinizin saglikli, güvenli, hijyenik hazirladiginiz gidalardan hosnut kalmalarini garanti edecek temizlik ve hijyen sistemlerini size sunuyoruz.

 

Urun Resmi Urun Bilgisi

UNIFLASH

Bulasik Makinasi için Yikama Maddesi
Düsük ve orta sertlikteki sularda kullanilir. Kolay durulandigi için yeterli su basinci olmayan yerlerde dahi yikanan malzemede alkali kalinti birakmaz.

UNIFLASH
PLUS Bulasik Makinasi için Yüksek Performansh Yikama Maddesi Sert sularda yapilan yikamalarda kullanilir. Güçlü formülasyonu ile kurulmus çorba ve yogurt gibi çikarilmasi en zor kirleri dahi kolayca temizler.

UNIBRITE
Bulasik Makinasi için Durulama Yardimci Maddesi
Bulasiklari leke birakmadan kisa sürede kurumalarini Saglar. Metal, porselen ve cam malzemelerin parlakligini korur.
Bulasiklarda koku birakmaz.

LS 100
Kireç Sökücü Bulasik makinalarinda su sertliginden dolayi olusan kireç tabakalarini söker. Tikanikliklari ortadan kaldirir. Makinanin çalisma performansini arttirir; ömrünü uzatir. Etkin bir korozyon inhibitörü içerir. Paslanmaz malzemede asinmaya yol açmadigi gibi, %24 oranlarda olmak üzere demir yüzeylerde de uygulanabilir.

UNICHEM FLASH
Bulasik Makinasi için Toz Yikama Maddesi
Düsük ve orta sertlikteki sularda kullanilir. Kolay durulandigi için yeterli su basinci olmayan yerlerde dahi yikanan malzemede alkali kalinti birakmaz.

HD PLUNGE
Bulasiklar için Ön Daldirma Maddesi
Mutfak esyasi üzerinde yapismis çay, kahve, meyve suyu. nisasta vb. lekelerin temizlenmesinde kullanilir. Içerdigi klor bilesigi sayesinde, temizlik ile birlikte mükemmel bir hijyen saglar: kötü kokulari giderir.

UNIDISH
Yüksek Performansli Bulasik Deterjani Mükemmel bir temizleme ücüne sahip olan UNIDISH, ayni zamanda içerdigi yogun ve yüksek erformansli yüzey aktif maddeleri sayesinde çok ekonomiktir. Formül yapisi tüm su sertliklerinde kullanimina uygundur. Kolay durulanir. Cilt koruyucusu içerir ve tahrise yol açmaz.

UNIDISH CARMINA
Bulasik Deterjani Deterjan sarfiyatinin yüksek oldugu yerler için önerilen sivi bulasik deterjanidir. Kolay durulanir. Non irritant formülü sayesinde cilt tahrisine yol açmaz.

HD 10

Agir Yag ve Kir Sökücü Madde Firin, ocak, tencere. izgara ve davlunbaz gibi tüm alet ve ekipmanin paslanmaz yüzeylerindeki yanmis, yapismis ve kararmis olan yag ve kir kalintilarinin temizliginde kullanilir. Uygulamada yüksek isi gerektirmez.

HD 20
Agir Yag ve Kirler için Daldirma-Kaynatma Maddesi lekelerin ve bazi metal izlerin temizlenmesinde kullanilan yüksek alkali daldirma maddesidir. Korroziftir. Alüminyum. galvaniz ve boyali yüzeyler için uygun degildir.

HD 3O
Leke Sökücü Toz Daldirma Maddesi
Tabak. Fincan ve bardak gibi servis takimlari üzerinde olusmus  piserek ve kuruyarak sabitlenmis lekeleri giderir.

HD 4O
Porselenden Metal Izlerini Temizleme Maddesi
Porselen servis esyasirida özellikle biçak kullanimi esnasinda olusan
metal izlerini temizler. Malzemeye orjinal görünümünü kazandirir.

DRAINEX
Logar Açma ve Temizleme Maddesi
Tikali Lavabo ve logar kanallarinin temizlenmesinde kullanilir. Özel aktivatörü sayesinde çok hizli ve etkilidir.

FB 100
Mutfak Yüzeyleri için Parfümsüz Temizlik Maddesi
Tüm alet ve ekipman ile sert yüzey ve zeminlerin temizliginde kullanilir. Üstün bir yag ve kir sökme özelligi vardir. Alüminyum, galvaniz ve boyali yüzeylerin temizligi için de uygundur. Parfümsüzdür. Kolay durulanir.

SUPERLIKIT
Klor Katkili Etkin Temizleyici ve Hijyen Maddesi

Mutfak sahasindaki tüm yüzey ve zeminlerde temizlik ve koku giderme
islemlerinde kullanilir. Kuvvetli yag ve kir sökme özelligi vardir. Küf ve
mantarlari yok eder; yüzeylerde hijyen Saglar. Zeminde yerlesmis - sararmis kir ve lekeler ile derz aralarinin temizligi için ideal bir üründür.

FB 194
Sebze ve Meyve Için Yikama Katki Maddesi

Sebze ve meyvelerin kullanim öncesi hijyeninin saglanmasi için kullanilan klor bazli yikama katki maddesidir. Tek bilesenli bir ürün olup kullanimi kolay ve pratiktir. Gida maddelerinde renk, koku ve tat degisikligine yol açmaz.

FB 181
QAC Bazli Yüzey Dezenfektani

Alet ve ekipman ile tüm zemin, duvar ve sert yuzeylerin temizlik sonrasi dezenfeksiyonunda kullanilir. Uygulamasi kolaydir. Çok ekonomiktir.

FB 186

QAC Bazli Deterjan Alet ve ekipman ile tüm zemin, duvar ve sert yüzeylerin tek safhada temizlik ve dezenfeksiyonu için kullanilir. Üst bir yag ve kir sökme özelligine sahiptir. Uygulamasi kolaydir.

UNICOL X
Alkol Bazli Yüzey Dezenfektani
Ekipman ve tezgahlarin hizli dezenfeksiyonunda kullanilir. Durulama gerektirmez. Çabuk uçar. koku birakmaz.

UNIWASH D
QAC Dezenfektan Içeren Sivi El Yikama Maddesi

Farkli yapida iki ayri QAC bazli dezenfektani ile güçlü ve kalici bir etki gösterir. Cilt koruyuculari içerir. Ellerde yikama sonrasi hos bir yumusaklik olusturur. Kivamlastirici ve koku içermez.